Українська          Російська         Англійська

 Головна Інформація Послуги Про нас Клієнти Контакти Відгуки   

 Головна

Наш Центр надає всі види послуг з сертифікації  товарів і обладнання в Україні. Процедура сертифікації передбачає здійснення незалежним  уповноваженим органом відповідних процедур, які підтверджують відповідність товарів і послуг певним вимогам і стандартам.  Її результатом є видача сертифіката відповідності. Якщо Вам необхідно отримати сертифікат – тобто фактично, посвідчення,  яке підтверджує якість Вашого товару чи послуги, а також є свого роду перепусткою на ринок України – Центр управління якістю Сертякість”  допоможе Вам це зробити ефективно та в стислі терміни. Крім того, ми допоможемо Вам розробити комплект документації системи управління якістю для випробувальних лабораторій (центрів) з метою підготовки їх до акредитації у Національному агентстві з акредитації України згідно з вимогами стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 “Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій”.

Зараз в Україні існує система обов’язкової і добровільної сертифікації. Наш Центр допоможе Вам отримати всі необхідні документи по сертифікації продукції чи послуг і в першому, і в другому випадку. Ми надаємо послуги по комплексному вирішенню проблеми сертифікації в Україні продукції будь-якого виду з видачею сертифіката  відповідності в державній системі УкрСЕПРО, а також інших видів необхідної дозвільної документації. Для проходження процедури  підтвердження відповідності продукції Вам буде необхідно лише надати необхідний пакет документів.

Завдяки тому, що ми ефективно співпрацюємо з українськими органами з сертифікації, а також з іншими організаціями, які функціонують в різних системах управління і влади, ми можемо виконати поставлене клієнтом завдання не лише успішно, але й максимально оперативно.

У Вас не має потреби досконало вивчати механізм проведення  сертифікації в Україні. Вся необхідна інформація стосовно оформлення сертифіката у системі УкрСЕПРО саме на Вашу продукцію, а також список необхідних документів і перелік товарів і послуг, які підлягають в Україні обов’язковій сертифікації, Ви можете отримати, звернувшись до нас за консультацією, котру ми з задоволенням Вам надамо.

Наш Центр вирізняє прагнення завжди відшукати найбільш бажаний для клієнта варіант отримання українських сертифікатів відповідності на продукцію, яка постачається або виготовляється в Україні.

 Використовуйте передовий досвід в управлінні підприємством.    

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ДО СПІВПРАЦІ ! 
 


Відправити повідомлення для: ISO9001@mail.lviv.ua з питаннями та пропозиціями.

Дата модифікаії: 17.12.2008
Copyright © 2007 Центр управління якістю "СертЯкість". Всі права застережені.