Українська          Російська         Англійська

 Головна Інформація Послуги Про нас Клієнти Контакти Відгуки   

 Послуги


Шановний, Керівник!

З метою підвищення якості, безпечності та конкурентоспроможності Вашої продукції, задоволеності Ваших замовників пропонуємо Вам практичну допомогу під час розроблення, впровадження, вдосконалення та підготовки до сертифікації:

·        системи управління якістю на Вашому підприємстві у відповідності з вимогами державного стандарту України ДСТУ ISO 9001-2009 “Системи управління якістю. Вимоги”;

·        системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) на відповідність вимогам стандартів ДСТУ 4161-2003Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги” та ДСТУ ISO 22000 Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга;

·        системи управління навколишнім середовищем на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 14001:2006Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування”;

·        системи управління охороною праці на виробництві, здоров’ям та професійною безпекою OHSAS 18001.

Крім того, ми допоможемо Вам розробити комплект документації системи управління якістю для випробувальних лабораторій (центрів) з метою підготовки їх до акредитації у Національному агентстві з акредитації України згідно з вимогами стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 “Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій”.

Надаємо консультативні послуги щодо проведення робіт з сертифікації продукції, яка підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Допомагаємо підприємствам в пошуку органів з сертифікації та в проведенні процесу сертифікації любих видів продукції.

Центр проводить навчальні та практичні семінари, тренінги з питань управління якістю, навколишнім середовищем та безпечністю харчових продуктів та охороною праці, у тому числі виїзні на підприємствах.

Висока якість послуг, яка надається Замовникам, гарантується значним досвідом, накопиченим на протязі 10 років діяльності на ринку України, а також високим рівнем компетентності персоналу, який пройшов навчання в організаціях Держспоживстандарту України, Українській асоціації з якості, Національному інституті стандартів і технологій США, Уельській асоціації з якості.


Відправити повідомлення для: ISO9001@mail.lviv.ua з питаннями та пропозиціями.

Дата модифікаії: 02.03.2010
Copyright © 2007 Центр управління якістю "СертЯкість". Всі права застережені.