Українська          Російська         Англійська

 Головна Інформація Послуги Про нас Клієнти Контакти Відгуки   

 OHSAS 18081

ДОВЕДІТЬ ВАШУ СХИЛЬНІСТЬ ПРАЦЮВАТИ БЕЗ РИЗИКУ

OHSAS – це міжнародний стандарт, що визначає вимоги, які відносяться до системи менеджменту охорони здоров'я і безпеки праці.

Він дає можливість організаціям справлятися з виробничими ризиками і поліпшити весь виробничий процес.

Сертифікація на відповідність стандарту OHSAS 18001 демонструє прагнення організації забезпечити безпеку і захист своїх співробітників.

Даний стандарт направлений на скорочення і запобігання нещасних випадків і випадків, що спричиняють втрату життя, устаткування, часу а також випадків, що шкодять навколишньому середовищу.

OHSAS 18001 може бути застосованим для будь-яких організацій, що займаються різними видами діяльності, і залученими в різні галузі промисловості.

Сертифікація на відповідність вимогам стандарту OHSAS 18001 направлена на підтвердження того, що організація знає і контролює всі потенційні ризики, які можуть бути присутніми як в звичній повсякденній роботі, так і можуть виникати при нестандартних ситуаціях.

Стандарт направлений на охорону здоров'я і безпеку праці, а також на постійні поліпшення в цій сфері для того, щоб продемонструвати акціонерам та іншим зацікавленим сторонам схильність організації обраній політиці у сфері охорони здоров'я і безпеки праці.

Демонстрація схильності охороні здоров'я і безпеки праці позитивно відобразиться на успішності Вашої компанії і принесе наступні вигоди:

 •  поліпшить культуру безпеки праці, підвищить контроль над ризиками і скоротить можливості їх появи завдяки визначенню ясних цілей і постановці чітких задач, застосування засобів контролю і розподілу відповідальності всередині організації
   
 •  підвищить ефективність Вашої діяльності завдяки зменшенню числа нещасних випадків і втрат робочого часу
   
 •  забезпечить відповідність вимогам законодавства у сфері охорони здоров'я і безпеки праці
   
 •  знизить фінансові затрати на відшкодування втрат робочого часу, періодичне наведення порядку або оплату штрафів за порушення законодавства, що є результатом "реактивного", безсистемного підходу до менеджменту
   
 •  поліпшить безпеку і якість робочих місць, моральний клімат в колективі і підсилить прихильність до цінностей компанії
   
 •  зменшить страхові виплати · зробить привабливішим імідж Вашої компанії.

СТВОРІТЬ БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ПРАЦІ !


Відправити повідомлення для: ISO9001@mail.lviv.ua з питаннями та пропозиціями.

Дата модифікаії: 17.12.2008
Copyright © 2007 Центр управління якістю "СертЯкість". Всі права застережені.