Українська          Російська         Англійська

 Головна Інформація Послуги Про нас Клієнти Контакти Відгуки   

 Про нас

 

Висока якість послуг, яка надається Замовникам, гарантується значним досвідом, накопиченим на протязі 11 років, а також високим рівнем компетентності персоналу, який пройшов навчання в Національному інституті стандартів і технологій США, Уельській асоціації з якості, організаціях Держспоживстандарту України, Українській асоціації з якості.

Працівники Центру є сертифікованими аудиторами з сертифікації систем управління якістю, електропобутового та аналогічного обладнання, радіоелектронної апаратури, будівельних матеріалів, виробів, конструкцій, обчислювальної техніки та інших видів продукції. Вони постійно залучаються різними органами з сертифікації для  сертифікації систем управління якістю та продукції багатьох закордонних підприємств різних галузей промисловості (таких фірм як “Braun”, “Indesit”, “Ariston”, “Samsung”, “Candy”, “Zelmer”, “Bosh”, “LG”, “Rehau”, “KBE”, “Yawal”, “Gealan”, “Isover”, “Maxit”, “Deiterman”, “ARC International” та інші). Всі підприємства, з якими ми працювали, одержали сертифікати на системи управління якістю та продукцію згідно з вимогами стандарту ДСТУ ISO 9001-2001 “Системи управління якістю. Вимоги” та іншими нормативними документами.

Висока якість наших послуг гарантується індивідуальним підходом до кожного Замовника та сприяє більш ефективному досягненню мети в управлінні якістю.

 


Відправити повідомлення для: ISO9001@mail.lviv.ua з питаннями та пропозиціями.

Дата модифікаії: 17.12.2008
Copyright © 2007 Центр управління якістю "СертЯкість". Всі права застережені.